Webinzeraty.sk >> Dovolenka >> Zájazdy >> Liptovský Mikuláš >> ponuka >>

Vianočné trhy Praha, Salzburgu, Mníchov.

 Pridať inzerát   
Vianočné trhy Praha, Salzburgu, Mníchov.Vianočné trhy Praha, Salzburgu, Mníchov.Vianočné trhy Praha, Salzburgu, Mníchov.
 Vianočné trhy Praha, Salzburgu, Mníchov.   85 EUR

Kúzelná predvianočná atmosféra v Zlatom meste, pečené gaštany, punč a varené víno - aj to je Predvianočná Praha. Zažite ju s nami v termíne 13. 12. -14. 12. iba za 85, - Eur. Poďte s nami na vianočné trhy Mníchov a Salzburg, v termíne 5. 12. -7. 12. iba za 179, - Eur a zažite atmosféru stredovekých bavorských Vianoc v Mníchove a ochutnajte vianočný punč v Salzburgu - meste kde bola skomponovaná známa Tichá noc. V cene je zahrnutá autobusová doprava luxusným autokarom z BA, TT a NR, ubytovanie s rozšírenými raňajkami a sprievodca. V cene nie je zahrnuté cestovné poistenie, prípadne vstupy do pamiatok a múzeí. V ponuke aj vianočné trhy v Budapešti a Krakove. V prípade otázok kontaktujte CA Androméda tour Liptovský Mikuláš.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Dovolenka >> Zájazdy

Dva lístky na vlak BA-Viedeň za tretinov
Bratislava - Ponúkam 2 nevyužité lístky na vlak Bratislava - Viedeň a naspät, platn

Vianočná Viedeň- staré mesto a trhy. Vianočná Viedeň- staré mesto a trhy.
Trenčín - pozývame Vás na 1 dňový kultúrno- poznávací zájazd do historickej Vied

TURISMO-cestovná agentúra
Levice - Ponuka lyžovačiek, poznávacích a exotických zájazdov na www. turismoma© 2024 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | vianocne trhy | Topweb, s.r.o.